Kancelaria adwokacka Tychy

-
Założycielem Kancelarii adwokackiej z siedzibą w Tychach jest adwokat Tomasz Skarżyński, który szkolenie w zakresie praktyki wykonywania zawodu adwokata odbył przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując, jako prawnik, a następnie aplikant adwokacki, w kancelariach adwokackich zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego, między innymi w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Waldemar Murek, Kancelarii Adwokackiej Andrzej Rajpert & Karol Konsek Sp. p.gdzie samodzielnie prowadził sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego.
Sposób działania Kancelarii adwokackiej znajduje swoje umocowanie w przepisach ustawy Prawo o adwokaturze oraz zasadach etyki adwokackiej. Kancelaria posiada ubezpieczenie ryzyka od odpowiedzialności cywilnej (OC) z tytułu świadczonych usług.

Siedziba Kancelarii adwokackiej znajduje się w pobliżu Sądu Rejonowego w Tychach przy ul. Budowlanych 33 oraz Prokuratury Rejonowej w Tychach przy ul. Bałuckiego 4. Zasięg terytorialny Kancelarii adwokackiej to Tychy oraz Śląsk i okolice.

Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń do nas

Tel. +48 503 067 511